HOME PAGE ABOUT US OUR SERVICES OUR OFFER INTERNATIONAL CAPABILITIES QUESTIONS & ANSWERS
CONTACT
 
 
 
 

Pytania i odpowiedzi

 
 
 1. Jaki jest cel weryfikacji?
  1. Pracodawcy, często w bolesny sposób, przekonują się o konsekwencjach zatrudniania niewłaściwych osób. Weryfikacja kandydatów (pre-employement screening) pozytywnie wpływa na środowisko pracy tworząc je profesjonalnym i rentownym. Sprawdzenie danych zawartych w aplikacji o pracę jest znanym na całym świecie narzędziem pozwalającym znacznie obniżyć ryzyko zatrudnienia niewłaściwej osoby. Należy pamiętać, iż weryfikacja nie jest wtargnięciem w prywatność kandydata a jedynie zebraniem informacji o nim jako o członku danej społeczności.

 2. Jak długo trwa weryfikacja?
  • Standardowa weryfikacja trwa 14 dni roboczych, po którym to okresie zleceniodawca otrzymuje zwięzły i przejrzysty raport o wyniku naszych działań.

 3. Czy jest możliwość uzyskania wyniku przed upływem 14 dni roboczych?
  • Dla nas każde zlecenie to priorytet. Jeżeli ze strony zleceniodawcy wystąpi potrzeba otrzymania informacji o kandydacie przed upływem 14 dni roboczymi, to zleceniodawca informowany jest na bieżąco, tj. po zweryfikowaniu każdej z pozycji.

 4. Dlaczego warto zlecić weryfikację profesjonaliście?
  • Weryfikacja danych zawartych w aplikacji o pracę to czasochłonne i szczegółowe zadanie wymagające wysoko wyspecjalizowanej wiedzy dostępu do różnego typu zasobów. Większość firm na całym świecie uznało, iż warto przekazać to zadanie specjalistom, w celu zaoszczędzenia środków i czasu osób odpowiedzialnych za rekrutację. W obliczu masowej migracji pracowników , tylko analityk ds. weryfikacji potwierdzi każdą informację niezależnie od miejsca na świecie.
 
 
 

ABOUT US OUR SERVICES INTERNATIONAL CAPABILITIES OUR OFFER QUESTIONS&ANSWERS CONTACT  

Design by malarz.net              Copyright by WK Personal Risk Managres 2009